Nová stránka

Kdo jsme?

Jsme malá dechová kapela se sídlem v Dražovicích. Hrajeme hlavně dechovku. Neváhejte a kontaktujte nás. Zahrajeme k tanci a poslechu při různých společenských příležitostech (besedy se seniory, sjezdy rodáků, ostatky po vesnici i na sále, svatby, narozeniny, podnikové večírky, oslavy výročí SDH atd.). Naše dechová sekce může hrát koledy při rozsvěcování  vánočních stromků, v kostelích a při smutečních obřadech. Náš repertoár je široký. 

Historie kapely

Naše začátky

Kapela vznikla v květnu 2008 na podnět Michala Hrubého (1. křídlovka), Jana Machaly (2. křídlovka) a Karla  Hanáka (bicí). Později se přidali Ota Stránský (akordeon) a Milan Kubeša (tuba). Bez zpěvu to nebylo ono a proto se od roku 2009 kapela rozšířila o zpěvačky - Petru Kalábovou (1.hlas) a Ivetu Houšťovou (2. hlas). Karla Hanáka později nahradil Lubomír Konrád (bicí) a Jana Machalu zase Josef Polouček (2. křídlovka). Někdy kapele vypomáhali Vratislav Tynkl (křídlovka), Milan Bezděk (křídlovka), Josef Zajdák (zpěv), Ladislav Julínek (baryton) a Petr Chládek st. (tenor). Po odchodu zpěvaček  na mateřskou dovolenou (2012-2013) se trvalými členy kapely stali zpěváci  - Marcela Franková, Josef Zajdák a Iveta Skoupá. Od roku 2014 se stálými členy kapely Sebranka stali Milan Bezděk (1. nebo 2. křídlovka) a Petr Chládek ml. (1. křídlovka). V květnu 2014 odešel Michal Hrubý. V červnu 2014 si kapela  založila tyto nové webové stránky. Od 8.1.2009 je kapela v souladu se zákonem č.83/1990 Sb. zaregistrována na Ministerstvu vnitra  ČR jako občanské sdružení "Sebranka, o.s." , IČO  265 73 148 se sídlem v Dražovicích. Na základě Zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, byl název upraven na "Sebranka, z.s."(zapsaný spolek). Přeregistrováním podle nového Občanského zákoníku byl dnem  2. února 2018 upraven název na "Kapela Sebranka, z.s". Činnost spolku se řídí stanovami spolku

V pestré fotogalerii lze zjistit, že většina vystoupení se týkala a nadále týká ostatků, koncertů, svateb, narozenin a besed se seniory.  


Žádáte naši produkci? Kontaktujte nás mobilem:
Kapelník - 723 244 074, zástupce kapelníka - 723 401 859
​nebo pište e-mail: 


Pózování