Napište číslo 100 slovem
2.12.2019, Mirek napsal
Marcela sluníčko. Máte pěkný repertoár a nejvíc obdivuju ten nejlepší přednes paní Marcelky. Já jí říkám sebrankové sluníčko. Pěkně zpívá a ten její úsměv i během zpěvu, je nepřekonatelný. Přirozený , zkrátka obdivuhodný. Přeju dobrý nátisk celé kapele a zpěvačkám aby to stále pěkně zpívalo s úsměvem na tvářích.
2.10.2019, Vlasta Jelínková senior-klub Brno-Vinohrady napsal
Děkujeme za krásné odpoledne, i když venku bylo pěkné počasí, s vámi bylo odpoledne ještě krásnějším zažitkem o čemž svědčí i to ,že jsme si Vás ihned objednali na den seniorů v příštím roce.Přejeme Vám hodně uspěchů .
27.8.2019, Evžen Brtník - starosta obce Milíčovice napsal
Milá Sebranko, již několikátým rokem u nás podáváte skvělé výkony, za což Vám jménem občanů obce děkuji. Zájem o vaše vystoupení z okolních obcí svědčí o vašich přednostech, ….příští rok to zase v Milíčovicích rozjedeme. Mějte se.
25.8.2019, Martina Pelánová - místostarosta obce Mašovice napsal
Klobouk dolů pánové, podali jste mimořádný výkon. Naše obec je opravdu rozlehlá a v tom vedru to bylo jistě náročné. Občané i chasa Vás chválí. Jen tak dál.....Ještě jednou Vám děkuji a budu se těšit na další spolupráci :-)
26.8.2019 Baby z Radostic napsal
Kluci byli perfektní. Řekla bych, ze proběhla vzájemná symbióza. Komunikace beze slov. Chlapi, příští rok Vás chceme zase.